חיפוש

אבני קריסטל - קסם מהטבע

עודכן: 18 באוג׳ 2021


בתמונה מגוון אבנים שונות , רוז קוורץ לאהבה, סיטרין לשפע, אמט
אבני קריסטלים שונותקריסטלים, או כפי שאני נוהגת לכנות אותם "התכשיטים של אמא אדמה", הינם גבישים מגוונים וצבעוניים שמקורם במעמקי קליפת כדור הארץ. במהלך התגבשותם האיטית הם צורכים כמות עצומה של אנרגיה שנאגרת ונשמרת בהם ומכאן מקור עוצמתם.


הגוף הפיזי שלנו, כמו כל דבר ביקום, מורכב מרשתות של תדרים שמהדהדים ורוטטים כל הזמן.

כאשר איזון (בריאות) הוא המצב הטבעי אליו שואף כל דבר ביקום, מצב שבו כל התדרים מאוזנים והרמוניים. כשרשתות התדרים מופרעות, עקב אורח החיים המודרני, הלחץ וההשפעות הסביבתיות, יופיעו אצלנו בגוף סימפטומים של מחלות שונות, מאחר והאנרגיה אינה זורמת בצורה הרמונית ומאוזנת.


לקריסטלים היכולת לאזן את חוסר האיזון שנוצר על ידי התדרים שרוטטים לסביבה. כל קריסטל משדר תדר מסוים או כמות מצומצמת מאוד של תדרים. תדרים אלה מתפשטים באופן חופשי באוויר ובחלל ומהדהדים אל תוך הגוף באופן פשוט וקל לשימוש.


סוג האנרגיה שהגביש אוגר תלוי בהרכב המינראלי, במבנה ובצבע שלו. השפעתם של אבני הקריסטל היא מידית וישירה, כאשר אבן הקריסטל מונחת על הגוף מתקיים שילוב תדרים וגלים שיוצרים תנועה של ריפוי ומגיעים לתוך תאי הגוף.


משחר ההיסטוריה גילו והבינו את היכולת של הקריסטלים לקלוט ולפלוט אנרגיה. השימוש בהם למטרות ריפוי, העצמה והגנה היה נפוץ עוד בימי התנ"ך (אבני החושן) ובתרבויות שונות שהכירו ביכולת הטבע ותוצריו.
© 2021 by Happy Soul

  • Instagram