חיפוש

טיהור אנרגטי - תתפלאו זה מתאים לכולם

עודכן: 18 באוג׳ 2021

אנרגיה קיימת בכל דבר - הבית סופג אנרגיות ממקורות, מחוויות ומרגעים שונים, למעשה האנרגיה של הבית משפיעה עלינו באופן ישיר ויום יומי. ניתן לעשות טיהור אנרגטי בכל פעם שאנחנו מרגישים צורך לנקות מצבורים, להפטר מאנרגיה ישנה, להכניס אנרגיה חדשה וטובה ולזמן לנו את מבוקשנו. זהו זמן מצוין להתחדש, להתנקות, להסיר מעלינו חסימות ואת כל מה שכבר לא משרת אותנו.


אני רוצה להמליץ לכם על שני מטהרים נפלאים למרחב האישי והביתי שלנו:

המרווה והפאלו סנטו.


המרווה בעלת סגולות של טיהור וניקוי. היא מטהרת את האוויר, מעלה את התדר (משפרת את מצב הרוח) ומשאירה אחריה שקט נקי וניחוח עמוק.


הפאלו סנטו (Bursera Graveolens) זהו עץ שמקורו בדרום אמריקה, בעל יכולת טיהור גבוהה, מרגיע ואנטי ויראלי, מעלה את התדר (משפר את המצב רוח) ובעל ריח עדין ונעים.


בשניהם משתמשים כקטורת ומפיצים את העשן הלבן והסמיך שלהם יחד עם הכוונות שלנו מסביב לגופנו וברחבי המרחב שאותו אנחנו רוצים לטהר.

הטיהור המועדף עלי משלב את שניהם: עם המרווה אני מטהרת ומתכווננת לניקוי ולאחר מכן עם הפאלו סנטו מתכווננת לזמן ולהכניס אנרגיה חדשה וטובה.

תהליך הטיהור מתאים בכל פעם שרוצים להתנקות ולהעלות את התדר: להתחלות חדשות, מעבר דירה, לקבל את השנה החדשה, לניקוי עמוק לפני חג הפסח ומתי שרק בא לכם.

© 2021 by Happy Soul

  • Instagram