חיפוש

נמצאו 34 תוצאות

פוסטים בבלוג (3)

  • נפלאות הלבנדר

    לצמח הלבנדר סגולות אנטי דלקתיות, אנטי בקטריאליות ואנטי ספטיות (מחטא). הוא עוזר לטפל בפצעים, כוויות ועקיצות, מעודד ומזרז החלמה של רקמות וממריץ את מערכת החיסון. ריחו המשכר מרגיע את הנפש, משפר את מצב הרוח ותורם לשינה איכותית. מצוין להקלה על כאבי ראש הנובעים מלחץ ומסייע בהרגעת כאבי שרירים ומפרקים ואפילו מיטיב עם מערכת העיכול. אם הייתם צריכים לבחור שמן אתרי אחד שיהיה לכם בבית, ללא ספק הלבנדר מנצח בגדול! הלבנדר הוא השמן העדין ביותר מכל השמנים לכן הינו מתאים לטיפול גם בתינוקות וילדים. השמן האתרי של הלבנדר הוא אחד השמנים הבודדים שאפשר לשים ישירות על העור ללא שמן בסיס. הנה כמה דרכים להנות מהקסם הזה: לאווירה רגועה והרמונית בבית - הוסיפו כמה טיפות של שמן לבנדר אתרי איכותי למבער / דיפיוזר חשמלי / סיר עם מים רותחים ותנו לאדי הלבנדר המרגיעים והמאזנים להתפשט בחלל. שמן הלבנדר מרגיע את מערכת העצבים המרכזית ומאזן הורמונלית כאשר אנחנו שואפים ומריחים אותו בצורה רציפה כ-20 דקות. אמבטיה חלומית - טפטפו 10 טיפות של שמן לבנדר אתרי למי אמבט חמימים, קחו שאיפה, חייכו והרפו (לא לשכוח כמה נרות ומוסיקת רקע מרגיעה). תה לבנדר להרגעה והקלה על כאבי ראש הנובעים מלחץ - מוסיפים כפית פרחי לבנדר יבשים לכוס עם מים רותחים ,ממתינים בין 5 ל-10 דקות, מסננים ושותים. את כריות העיניים הנעימות והמרגיעות שמכילות פרחי לבנדר ומועשרות בשמן אתרי ואת נר הלבנדר מרווה לבנה תוכלו להשיג רק אצלנו.

  • אבני קריסטל - קסם מהטבע

    קריסטלים, או כפי שאני נוהגת לכנות אותם "התכשיטים של אמא אדמה", הינם גבישים מגוונים וצבעוניים שמקורם במעמקי קליפת כדור הארץ. במהלך התגבשותם האיטית הם צורכים כמות עצומה של אנרגיה שנאגרת ונשמרת בהם ומכאן מקור עוצמתם. הגוף הפיזי שלנו, כמו כל דבר ביקום, מורכב מרשתות של תדרים שמהדהדים ורוטטים כל הזמן. כאשר איזון (בריאות) הוא המצב הטבעי אליו שואף כל דבר ביקום, מצב שבו כל התדרים מאוזנים והרמוניים. כשרשתות התדרים מופרעות, עקב אורח החיים המודרני, הלחץ וההשפעות הסביבתיות, יופיעו אצלנו בגוף סימפטומים של מחלות שונות, מאחר והאנרגיה אינה זורמת בצורה הרמונית ומאוזנת. לקריסטלים היכולת לאזן את חוסר האיזון שנוצר על ידי התדרים שרוטטים לסביבה. כל קריסטל משדר תדר מסוים או כמות מצומצמת מאוד של תדרים. תדרים אלה מתפשטים באופן חופשי באוויר ובחלל ומהדהדים אל תוך הגוף באופן פשוט וקל לשימוש. סוג האנרגיה שהגביש אוגר תלוי בהרכב המינראלי, במבנה ובצבע שלו. השפעתם של אבני הקריסטל היא מידית וישירה, כאשר אבן הקריסטל מונחת על הגוף מתקיים שילוב תדרים וגלים שיוצרים תנועה של ריפוי ומגיעים לתוך תאי הגוף. משחר ההיסטוריה גילו והבינו את היכולת של הקריסטלים לקלוט ולפלוט אנרגיה. השימוש בהם למטרות ריפוי, העצמה והגנה היה נפוץ עוד בימי התנ"ך (אבני החושן) ובתרבויות שונות שהכירו ביכולת הטבע ותוצריו.

  • טיהור אנרגטי - תתפלאו זה מתאים לכולם

    אנרגיה קיימת בכל דבר - הבית סופג אנרגיות ממקורות, מחוויות ומרגעים שונים, למעשה האנרגיה של הבית משפיעה עלינו באופן ישיר ויום יומי. ניתן לעשות טיהור אנרגטי בכל פעם שאנחנו מרגישים צורך לנקות מצבורים, להפטר מאנרגיה ישנה, להכניס אנרגיה חדשה וטובה ולזמן לנו את מבוקשנו. זהו זמן מצוין להתחדש, להתנקות, להסיר מעלינו חסימות ואת כל מה שכבר לא משרת אותנו. אני רוצה להמליץ לכם על שני מטהרים נפלאים למרחב האישי והביתי שלנו: המרווה והפאלו סנטו. המרווה בעלת סגולות של טיהור וניקוי. היא מטהרת את האוויר, מעלה את התדר (משפרת את מצב הרוח) ומשאירה אחריה שקט נקי וניחוח עמוק. הפאלו סנטו (Bursera Graveolens) זהו עץ שמקורו בדרום אמריקה, בעל יכולת טיהור גבוהה, מרגיע ואנטי ויראלי, מעלה את התדר (משפר את המצב רוח) ובעל ריח עדין ונעים. בשניהם משתמשים כקטורת ומפיצים את העשן הלבן והסמיך שלהם יחד עם הכוונות שלנו מסביב לגופנו וברחבי המרחב שאותו אנחנו רוצים לטהר. הטיהור המועדף עלי משלב את שניהם: עם המרווה אני מטהרת ומתכווננת לניקוי ולאחר מכן עם הפאלו סנטו מתכווננת לזמן ולהכניס אנרגיה חדשה וטובה. תהליך הטיהור מתאים בכל פעם שרוצים להתנקות ולהעלות את התדר: להתחלות חדשות, מעבר דירה, לקבל את השנה החדשה, לניקוי עמוק לפני חג הפסח ומתי שרק בא לכם.

הצג הכל
  • Instagram

© 2021 by Happy Soul